JavaScript must be enabled in order for you to see "WP Copy Data Protect" effect. However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To see full result of "WP Copy Data Protector", enable JavaScript by changing your browser options, then try again.

پروژه های مدل سازی

modelsaz cad1

نقشه کشی در اتوکد

مدل سازی دقیق به طرح و پلان دقیق نیاز دارد. با توجه به نوع پروژه، نقشه مدل با ابعاد دقیق در AutoCAD آماده می شود. برای بیشتر پروژه های معماری این مرحله نیاز است. برای پروژه های عمرانی از جمله راه سازی، پل سازی و غیره نیز می توان از اتوکد بهره برد. البته برای ساخت زیر ساختهای عمرانی بدون اتوکد نیز می توان به پیش رفت. نقشه های صنعتی نیز در اتوکد قابل ترسیم هستند. بنابراین اگر برای پروژه ای نیاز به این مرحله باشد، حتماً به اطلاع مشتری خواهم رساند. .

www.persian3dsmax.com

مدل سازی 3D

مدل سازی 3D با اتوکد هم امکان پذیر است اما من ترجیحاً از بسته های 3ds Max، Revit و Rhino استفاده می کنم. برای پروژه های عمرانی نیز، علاوه بر نرم افزارهای اشاره شده، از نرم افزار Infraworks نیز بهره می برم. پروژه های مخصوص صنعت بازی سازی نیز پذیرفته می شود. اینکه از چه نوع استراتژی برای مدل سازی 3D پروژه استفاده شود، بستگی به نوع پروژه و نیاز دقیق مشتری خواهد داشت. اگر پروژه BIM مد نظر باشد (یا مدل سازی اطلاعات ساختمان) از Revit استفاده خواهد شد.

3d-modeling2
www.persian3dsmax.com
modelsaz delivery3

تحویل دهی مدل

هر مشتری طبق نیاز خود، مدل 3D آماده شده را با فرمت خاصی مد نظر دارد. بنابراین پروژه ای که فقط مدل سازی را داشته باشد، صد در صد در نحوه تحویل دهی فایل نهایی بسیار دقیق و حساس خواهد بود. به عنوان مثال، برای صنعت بازی سازی، فرمت FBX بسیار پر کاربرد است. البته هر نوع صنایع طبق نیاز خود فرمتهای معروفی چون 3ds، max، rvt، 3dm، dwg و غیره را انتظار دارد. درخواست دقیق شما در این مرحله، روند مدل سازی طبق فرمت مورد نیاز شما را آسان تر خواهد کرد.

www.persian3dsmax.com
English