مراحل پروژه رندرینگ


انواع پروژه های رندرینگ وجود دارد: رندرینگ صحنه های معماری داخلی، معماری خارجی، کاراکتر، محصول، استودیو، تیزر، محیط، انیمیشن و غیره. بنابراین ابتدا نوع پروژه رندرینگ را مشخص نمایید. همچنین بهتر است نوع فرمت رندرهای نهایی را نیز مشخص کنید (البته در اینجا آماده ارائه مشاوره به شما هستم). مراحل چهارگانه زیر، کلی هستند و در فرم ثبت سفارش، همه آیتمهای مورد نیاز برای برآورد فنی - مالی پروژه در نظر گرفته شده است.

آماده سازی فایلهای اولیه
همه محتویات مدل 3d خود را در قالب یک فایل فشرده ارسال کنید. همچنین تصاویری را ارسال کنید که مود مد نظر شما برای رندرینگ را به خوبی نشان دهد.
انتخاب نرم افزار مناسب
پس از بررسی درخواست و فایلهای اولیه پروژه، بهترین نرم افزار ممکن برای تولید رندر انتخاب شده و به شما اطلاع داده می شود. در نظر داشته باشید که در بسیاری از موارد، نیاز به بهینه سازی فایل شما می باشد که البته حتماً با شما هماهنگ خواهد شد.
خلق تست رندر
در این مرحله، تست رندرهای شما تحویل داده می شود. بدین ترتیب با دیدن این تصاویر، می توانید زاویه دوربین و مود رندرها را بررسی و تأئید خود را اعلام نمایید.
رندر نهایی
پس از تأئید تست رندرها، تنظیمات رندر نهایی اعمال شده و رندرینگ با کیفیت بالا تولید می شود. در پایان این تصاویر رندر برای شما ارسال خواهد شد. رزولوشن و دیگر نکات فنی رندرینگ، در حین تکمیل فرم درخواست، از پیش، تعیین شده است.